Vozový park

Locust 903 + speed

Locust 903 + speed

MAN 8T


Wacker Neuson 38Z3

Wacker neuson 38z3

Wacker Neuson 38Z3

příslušenství: Svahovací lžíce 140cm,vrtací zařízení, lžíce pro výkopy o šířích 30,40,50,60,70,80,90

paramatry WN

Vibrační deska LUMAG

Pro hutnění zemin, živičných vrstev, zámkové dlažby pěchování zeminy v zahradách, opravy cest a další terénní práce. Je rovněž vhodný pro práce ve stísněných prostorech, jako jsou úzké výkopy nebo podél základů, zdí či podpěrných pilířů.

Vibrační deska vibrační pěch Wacker Neuson BS 60-2i

Vhodné pro pěchování zrnitých, smíšených a soudržných zemin. Pěchování zásypů kolem základů a forem , pěchování podloží pod patním zdivem a příprava podloží betonážních prací , jako jsou panely , chodníky a kanály .Příprava podloží a pěchování zeminy kolem potrubí a nad ním , pěchování zeminy výkopů pro kabelová a potrubní vedení a pěchování zeminy kolem stožárů vedení .Příprava podloží pod živičné směsi pro opravy silnic a chodníků .

Vibrační deska Wacker Neuson DPU 3750

Tento model s odstředivou silou 37 kN patří k výkonným univerzálům pro zámkovou dlažbu, zahradní a terénní stavby i pro opravy v ulicích, na cestách a parkovištích. S integrovaným robustním podvozkem čímž nabízí jedinečnou mobilitu na stavbě. Díky kompaktního designu a velké obratnosti je tato vibrační deska ideální pro hutnění příkopů, chodníků a jiných zúžených oblastí v profesionálním dlouhodobém provozu.

Řezačka spár Wacker Neuson

Svou robusní kontrukcí, dovádí skvělou práci pří řezání asfaltu či betonu a to do hlouby až 14,5cm